Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 191 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Po długiej nieobecności

piątek, 18 marca 2011 12:35

 

Trudno tak z dnia na dzień streścić kilka a może kilkanaście miesięcy życia, gdy wokół same zmiany, nowe plany, marzenia... nowe życie?

 

Czas nieubłągalnie mknął do przodu, z dnia na dzień albo otoczona wonią przesłodkich, czerwonych róż albo we łzach, kłótych od kolców ran. Dzisiaj wszystko nabiera swojego sensu a szaleństwo i beztroska życia ustępują miejsca stabilizacji, odpowiedzialności.


Ludzie zmieniają się, przychodzą i odchodzą a ja mam wrażenie jakby czas na chwilę przystanął w miejscu. Płynie powoli, stabilnie, dając nowe smaki, kolory, wyobrażenia. Gdzieś tutaj czuję jest moje miejsce. Jeszcze wiele pozostało do zrobienia i do odkrycia, młodość trwa, pokazuje tylko inne oblicze.

 

 

Za cztery miesiące przyjdzie na świat mój syn :) Syn najprawdopodobniej... Geny najwyraźniej odziedziczył po Tatusi, jakoże śpioch z niego straszny ciężko wywalczyć ułożenie pozwalające na 100% stwierdzenie że będzie chłopczykiem :) 

Co prawda pierwsze oznaki życia już są. Moje 358 gram zaczyna kopać i wiercić się w brzuszku, wywalając tyłek na wątrobę co doprowadza mnie do szaleństwa, ale przeceż miłość wszystko wybaczy... :)Podziel się
oceń
0
22

Buszujące kociaki (2) | Z kociej ciekawości i nieprzyzwoitości powiem Ci że...

...Tobie tak wdzięczna...z Tobą bezpieczna... :*

czwartek, 17 lutego 2011 1:23

DO CIEBIE PO NIEBIE SZŁAM

 

 

 


Podziel się
oceń
0
22

Buszujące kociaki (10) | Z kociej ciekawości i nieprzyzwoitości powiem Ci że...

...spóźniona jak zawsze...

niedziela, 25 kwietnia 2010 13:07

Plecak po brzegi wypchany skarbami z szafy i to by się jeszcze przydało kilka dodatkowych kieszonek. . . Jak zwykle na ostatnią chwilę i pewnie czegoś zapomniałam dołożyć, albo czegoś wzięłam za duzo :) Warszawa czeka, oby tylko Pati wsiadła w odpowiedni pociąg bo zginę tam sama :/ ech. . .


Podziel się
oceń
0
22

Buszujące kociaki (12) | Z kociej ciekawości i nieprzyzwoitości powiem Ci że...

Powrót do przeszłości...

wtorek, 20 kwietnia 2010 21:45
FRAGMENT PRZEMWIENIA LECHA KACZYNSKIEGO, KTORE MIALO ZOSTAC WYGLOSZONE 10 KWIETNIA 2010 ROKU W KATYNIU


"(...)
Katyń stał się bolesną raną polskiej historii, ale także na długie dziesięciolecia zatruł relacje między Polakami i Rosjanami. Sprawmy, by katyńska rana mogła się wreszcie w pełni zagoić i zabliźnić. Jesteśmy już na tej drodze. My, Polacy, doceniamy działania Rosjan z ostatnich lat. Tą drogą, która zbliża nasze narody, powinniśmy iść dalej, nie zatrzymując się na niej ani nie cofając. Wszystkie okoliczności zbrodni katyńskiej muszą zostać do końca zbadane i wyjaśnione. Ważne jest, by została potwierdzona prawnie niewinność ofiar, by ujawnione zostały wszystkie dokumenty dotyczące tej zbrodni. Aby kłamstwo katyńskie zniknęło na zawsze z przestrzeni publicznej. Domagamy się tych działań przede wszystkim ze względu na pamięć ofiar i szacunek dla cierpienia ich rodzin. Ale domagamy się ich także w imię wspólnych wartości, które muszą tworzyć fundament zaufania i partnerstwa pomiędzy sąsiednimi narodami w całej Europie. Oddajmy wspólnie hołd pomordowanym i pomódlmy się nad ich głowami. Chwała bohaterom! Cześć Ich pamięci!"

Podziel się
oceń
0
22

Buszujące kociaki (6) | Z kociej ciekawości i nieprzyzwoitości powiem Ci że...

...[*]...

niedziela, 11 kwietnia 2010 21:21

"Jeżeli istnieje jakiekolwiek pocieszenie w tragedii , jaką jest utrata ukochanej osoby, może nim być jedynie zawsze potrzebna nadzieja, że być może tak było lepiej."

 

 

"Smutne to, ale cierpienie jest chyba jedynym niezawodnym sposobem zbudzenia duszy ze snu."


W wyniku tragedii z dnia 10 kwietnia 2010 roku opłakujemy prezydenta, jego żonę, opłakujemy generałów, księży, posłów, polityków i wybitne dla kraju jednostki.
Poddajemy się nostalgii, jednoczymy się w bólu, trwamy w bezruchu przez 2 minuty oddając chołd poległym w Smoleńsku...
Nie sposób się nie zgodzić iż tragedia ta ma znaczenie w wielu płaszczyznach, ale umarli ludzie... 10 kwietnia zgasło 96 płomieni... 10 kwietnia ze świata odeszło 96 serc i za te serca zapalmy świeczkę, za te dusze odmówmy modlitwę...

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju.
Amen.

 


Podziel się
oceń
0
22

Buszujące kociaki (7) | Z kociej ciekawości i nieprzyzwoitości powiem Ci że...

Zdjęcia w galeriach.


niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  19 041  

KOCIE ŻYWOTA

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIONE STRONY

Jak nie tu to TAM

ŚWIAT BEZ BOGA

CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAĆ

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Statystyki

Odwiedziny: 19041
Wpisy
  • liczba: 43
  • komentarze: 304
Galerie
  • liczba zdjęć: 13
  • komentarze: 15
Bloog istnieje od: 3635 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl